Koňská mast s konopím

O koňské masti jste už zajisté slyšeli mnohokrát. Buď z různých reklam nebo jste sami vyzkoušeli. V první řadě nutno zmínit, že koňská mast, jak se mnozí často domnívají, nemá v žádném případě nic společného s koňmi jakožto zvířaty.

Koňská mast je nazývána hlavně pro své účinky a jak se velmi často říká, mast má koňskou sílu. Z toho důvodu tedy koňská. Pro ty, kdo nemají s koňskou mastí s konopím prozatím žádné zkušenosti, jsou tu informace, které vás možná k jejímu používání přimějí.

Koňská mast je složena ze směsi celkem pětadvacet přírodních bylin, jejichž jména jsou sice známa, ale poměr v masti nikoli – koňskou mast si tak nelze vyrobit doma tak, aby měla naprosto stejné účinky jako mast zakoupená v lékárně.

V současné době je koňská mast dostupná v několika formách - hřejivá, chladivá, forte hřejivá a forte chladivá. Zvýšení účinnosti koňských mastí dosáhnete hlavně tím, že ji budete pravidelně používat na postižené místo. Na konkrétní místo je vhodné aplikovat tolik masti, kolik je kůže schopna v danou chvíli vstřebat – ideální jsou delší masážní tahy.

V čem ale vlastně ta zázračná koňská mast tak pomáhá a jaké jsou její účinky při pravidelném používání? Kombinace přírodních bylinek je přínosem pro všechny, kteří trpí bolestí kloubů a svalů a to nejen po fyzické zátěži. Pokud jde přímo o koňskou mast s konopím, je je ideálním řešením pro všechny, kdo potřebují kompletně zregenerovat pohybový aparát. U chladivé a hřejivé masti jsou účinky naprosto zřejmé.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Volně prodejné konopné masti a označen , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.