Přejít k hlavnímu obsahu

Fénixovy slzy - konopný výtažek z TECHNICKÉHO konopí

Popis:

Fénixovy slzy jsou extraktem z konopného květu (palic). často mívá tmavě zelenou barvu získanou chlorofylem. Je to velmi silná esence, vynikající pro lékařské využití, takže pozor na dávkování.

Ingredience:

  • Lékařský benzín nebo konzumní líh 80%, nebo lépe lékařský líh (množství podle potřeby)
  • 150 gramů usušených palic kvalitního TECHNICKÉHO konopí 

Ze 150 gramů konopí vyrobíme +- 15 ml. konopného výtažku

Příprava:

Konopí pro tento recept je třeba dekarboxylovat.

Extrakce:

Takto zpracované konopí rozdrťte na jemný prášek, použijte hmoždíř nebo mixér, zalijte alkoholem a po dobu 5 min. míchejte, aby se uvolnily všechny látky. Směs přeceďte přes jemné plátno, kávový filtr, nebo punčochu. Zbylou sušinu proplachujte alkoholem, do té doby, než začne vykapávat čistý, nezabarvený alkohol.

Odpaření rozpouštědla:

Vzniklý extrakt nalijte do hrnce a varnou plotýnku nastavte na 79° C. Lze použít hrnec na vaření rýže, elektrický vařič, ale nikdy alkohol neodpařujte na otevřeném ohni! Odpařujte nejlépe na otevřeném prostranství, nebo v dobře větrané místnosti. Nikdy při odpařování nekuřte, výpary jsou prudce hořlavé, můžete způsobit výbuch!!

Hotovo!

Po odpaření alkoholu na dně zůstane černý maz, olej, pryskyřice, konopný výtažek, prostě Fénixovy slzy. Po mírném vychladnutí je nasajte do injekčních stříkaček, ze kterých je dávkování nejpřesnější.

Dávkování:

Pro aktivní léčbu rakoviny nebo Crohna doporučuje Rick Simpson zezačátku užívat 3x denně dávku o velikosti suchého rýžového zrnka, a po každé čtyři dny zvyšovat tak, aby po pěti týdnech byla dávka cca 1/3 gramu, tedy denní dávka 1g. Tento postup pomůže tělu si na dávku zvyknout, na toleranci k výtažku má také drobný vliv hmotnost pacienta. Kompletní léčba má mít cca 60g výtažku, který by měl být užit během 90 dnů. 1 gram je lehce pod 1 ml výtažku. 

Po zakončení léčebné kůry, nebo pro léčbu bolestí, nechutenství, křečí, deprese, bolestí, nespavosti, Alzeimehra, roztroušené sklerózy, migrény,  nebo podobnou - nepříliš aktivní (udržovací) léčbu - je užívání Fénixových slz hodně individuální. Začneme zhruba velikostí půl zrnkem rýže, nejlépe se podává např. na piškotu. Dávku upravujte podle potřeby a závažnosti zdravotního stavu.

Dejte ale pozor na hustotu výtažku, aby se Vám ze stříkačky nedostalo příliš veliké množství. První reakce se dostaví přibližně do patnácti minut : malátnost, únava, dezorientace, nespavost, mravenčení, může se objevit vyšší tlak, teplota, tachykardie, zvláště když neopatrně překročíte dávku. Tyto příznaky do pár hodin odezní, tělo si na konopný výtažek po týdnu získá toleranci a tyto příznaky budou menší, nebo zmizí úplně. Pokud se nežádoucí účinky projevují déle, snižte velikost dávky tak, abyste je po požití nepociťovali. Pokud nežádoucí účinky neoslabují, přestaňte konopný výtažek užívat!

Každá odrůda konopí má jiné účinky a používá se na jiné neduhy. Základní dělení konopí je indica (uklidňující) a sativa (povzbuzující). Námi nabízené odrůdy mají účinky popsané přímo na své stránce.

 

Uchovávejte v temnu při pokojové teplotě, v chladu tuhne.

Varování - Fénixovy slzy snižují krevní tlak, trpíte-li tedy nízkým tlakem, kompenzujte kávou. V případě že trpíte na tlak vysoký, je možné že již nebudete potřebovat léky na vysoký tlak.

Povolená tvrzení:

blahodárně působí na crohnovu nemoc, roztroušenou sklerózu, rakovinu, chronické bolesti, nechutenství, migrénu, astma, nespavost, leukémii, aids, krevní tlak, depresi, kožní problémy, obezitu (pozor na dávkování) a další ...

 

Video z výroby fénixových slz: 

Originální postup podle Ricka Simpsona:

Upravený postup podle Konopí je lék:

Poslední dvě videa vytvořil Dušan Dvořák z konopijelek.cz

Vaše hodnocení: Žádné Průměr: 4.4 (66 hlasů)
Slovníky:

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.

Dobrý den,  prosím o fénixovy

Dobrý den, 

prosím o fénixovy slzy. Máme před chemoterapií. Děkuji email: jitka.abrtova03@seznam.cz

Fenixovy slzy - konopný

Fenixovy slzy - konopný výtažek pouze pro léčebné užití Vysoká kvalita, diskrétní jednání. Více info na emailu slzyfenixovy@seznam.cz

Som Nemožno odosielať Este

Som Nemožno odosielať Este úspechov z nejakého dôvodu, takže tu som vyslaný. Som bol diagnostikovaný s rakovinou prostaty, 18. októbra 2013. Bol som môj doktor radil, že len moje možnosti dostať sa do prostatektómii alebo rádioterapii semien implantovať v mojom prostaty alebo vonkajšie ožiarenie dostávať pravidelnej báze. Ja som odmietol. Vedel som, že tam musela byť aj ďalšie možnosti.
Prehľadali som na internete a objavil bohaté liečbe rakoviny informácie acerca konopný olej. Bol som spoľahlivé obtener nejaké lekárskej marihuany olej (Rick Simpson olej) z neho a odporúčané dávkovanie spotrebovanej polovici januára.
26. januára som mal prehodnotiť rakoviny ktorá sa skladala z MRI sa stavom Tesla MRI stroje art 3. Výsledky - NIE znamení Raka! Rakovina ZADARMO!
Jedna z vecí, ktorá mi pomohla, keď toto všetko sa deje, prostredníctvom čítania posudky a úspechy tých, ktorí používali olej a vyliečiť boli a s dobrou strava. Teraz, že tento nádherný olej ma vyliečil, mám pocit, že je potrebné dať ostatným vedieť, ako dobre. Prosím, neváhajte a kontaktujte ma na dantemmato21@gmail.com, opýtať na čokoľvek Ak chcete viac informácií, alebo kontaktujte priamo na: phoenixtearsoil8@gmail.com i boli zakúpené olej z liekov. Ďakujem, Dante Amato

dobrý večer, prosím vás,

dobrý večer, prosím vás, potřebovala bych sehnat FS nebo alespoň nějaké informace, strejdovi našli v bouli na hrudníku metastáze rakoviny, v neděli by nám to měli potvrdit,ale s největší pravděpodobností se jedná o žaludek nebo slinivku, prosím.. možná by byli lepší ty čípky.. aspoň mi prosím poraďte.. děkuju vám moc. Jsme zoufalí.

Dobrý den. Nutně potřebuji

Dobrý den. Nutně potřebuji sehnat FS. Přítel má rakovinu slinivky v pokročilém stádiu s metastázemi do jater a linfouzlin. Prosím,pomozte mi mu trochu ulevit! 

Je to ještě aktuální? Kolik

Je to ještě aktuální? Kolik toho potřebujete?

slzyfenixove@email.cz

Dobrý den. Potřebuji sehnat

Dobrý den. Potřebuji sehnat kvalitní FS pro tatínka, kterému byly před časem diagnostikovány metastázy v kostech, zdroj neznámý. Jeho stav je bohužel vážný a tohle je pro nás a hlavně pro něj poslední šance. 

Prosím, posílejte pouze seriózní nabídky.  Ti, kterým jde pouze o peníze a dokážou podvést člověka v tíživé situaci, nepište. Děkuji.

generalpeten@seznam.cz

Nabízím Vám konopí pro

Nabízím Vám konopí pro zdravotní účely. michal.javor85@seznam.cz

Dobrý den, potřebuji sehnat

Dobrý den, potřebuji sehnat opravdu zaručeně kvalitní fénixovy slzy. důvod - rakovina. děkuji.

Dobrý den, již jste si

Dobrý den, již jste si sehnala výtažek z konopí? Fénixovy slzy vyrábím pro dosti nemocné lidi asi 5 let a nechca jsem narazil na Váš komentář na medigrowru. Dělám je minimálně s 10 odrůd konopí aby účinek byl co nejlepší, dále vyrábím tzv. KONOSPREJ ten je spíše na cukrovku, roztr. sklerózu atp. a konopné čípky, kde je účinek mnohem vyšší než u FS.
Od Vás bych rád věděl na jaký druh rakoviny FS potřebujete, jak dlouho nemoc přetrvává, zda jste chodila nebo chodíte na chemo. a ozař. jaké berete "léky", zda rodiče měli podobné problémy atp. Tak zatím jen tak krátce, držím palce, S pozdravem Vlatik

Dobrý den, mela bych zájem o

Dobrý den, mela bych zájem o fenixovi slzy. Můžete me prosim kontaktovat? vendy97@centrum.cz nebo 739478404. Děkuji Štiakova

Pokud máte zájem o kvalitní,

Pokud máte zájem o kvalitní, vyzkoušený výtažek, napište na slzyfenixove@email.cz .Ještě něco mám. Nemám vždy přístup na web a tak prosím o trpělivost pokud neodepíšu ihned.

Samotný výtažek nestačí brát, je třeba změnit způsob stravování atd. Více emailem.
Přeji pevné zdraví. Nebojte nic není ztracené!
Pavel

Pro léčebné účely vyrábím

Pro léčebné účely vyrábím kvalitní a silný výtažek FS, tím
nejšetrnějším způsobem pouze ve skle za pomoci 100% lékařského lihu
neboli ethanolu, laboratorní příprava.
Po ml, popřípadě čípky(bez psychoaktivního účinku), 100% indica - léčebné konopí.

Na
různé nemoci např.: crohnova nemoc, roztroušena skleróza, rakovina,
chronické bolesti, nechutenství, migréna, astma, nespavost, leukémie,
aids, krevní tlak, deprese, kožní problémy, obezita.

Dodání poštou i do sk.

Veškeré info včetně návodů na emailu

yogin@email.cz

Můžeme zajistit konopný

Můžeme zajistit konopný výtažek pouze pro léčebné užití Vysoká kvalita, diskrétní jednání. Více info na emailu slzyfenixovy@seznam.cz

Dobrý den,chci se zeptat za

Dobrý den,chci se zeptat za kolik je možné koupit fénixovy slzy?moje máma a také otcova přítelkyně mají roztroušenou sklerozu.máma je na tom ještě dobře,ale tátova přítelkyně už nemůže skoro chodit.pokud by jí to mohlo pomoct,tak by to bylo super.předem moc děkuji

Mám záujem o fénixove slzy,

Mám záujem o fénixove slzy, trpím chronickými bolesťami klbov už tri roky a v noci nemožem spávať, prosím ozvite sa mail Nika44426@azet.sk, napíšte mi prosim aj cenu,ďakujem

Dobrý den, měli bychom zájem

Dobrý den,

měli bychom zájem o FS. 
Kontakt: Jannabe@seznam.cz 
Předem děkuji za seriozní nabídky při vážné nemoci není čas na podvodníky 

Dobrý den, nabízím FS

Dobrý den, nabízím FS kvalitní a ověřené.

To je tak skvělý am živý

To je tak skvělý am živý svědčit dobrou práci konopného oleje a jeho zázračné uzdravení.

V 10.04.2012 jsem byla diagnostikována rakovina prsu a rakovina kostí, když mi doktor řekl, že to bylo už pro mě příliš pozdě, že mám jen deset měsíců na Zemi žít. Sdílel jsem slzy a všechny naděje byla pryč si myslel, že budu jen spát a jít jen tak.

Moje máma mě přišel navštívit v Srbsku, o dva měsíce později a koupil mi nějaký produkt konopného oleje tím, že to funguje dobře na rakovinu, od chvíle, kdy mi řekl, že o výhodách a podporovat mě použít léky. Byl jsem na léčení za poslední 4 měsíce nyní, což byl požadovaný léčebný plán pro mě.
Minulý týden jsem šel do nemocnice dělat svou zkoušku a Bohu buď sláva moje rakovina nebyla tam našli už. Byl jsem vyléčen s Rick Simpson konopného oleje, který moje matka koupila pro mě.

Moje rodina se navždy vděčný Ricka Simpsona konopný olej.

Minulý týden moje máma mi dala svůj e-mail a telefonní číslo, které jsem kontaktoval ho osobně a děkuji mu za záchraně života. Níže uvedené informace.

ricksimpsoncannabisoil_phoenix@outlook.com

ricksimpsoncannabisoil_phoenixtears@outlook.com
+447024078253

Dobrý den, prosím o kontakt

Dobrý den,

prosím o kontakt na někoho kdo může nabídnout opravdu kvalitní fénixovy slzy. Vy ostatní, co po zaplacení zašlete pouze nějaký pochybný produkt, který není snad vyroben ani z konopí, prosím nepište. Pokud se takto živíte na cizím neštěstí, věřte, že se Vám to jednou vrátí. Proto Vás podvodníci opravdu se srdce prosím, Vy mi nepište.  Sháním opravdu kvalitní FS. Potřebuji je na rakovinu kůže, ale i k vnitřnímu užití na rakovinu lymfatických cest.

Dále jsem se chtěla zeptat, zda máte někdo zkušenost aplikace FS i na zvířatech, speciálně na kočkách. Můj kocourek má nádor a nevypadá to vůbec dobře, chtěla jsem se zeptat, zda někdo s tím nemáte nějaké zkušenosti.

Děkuji moc. Můj email je: misule64@email.cz

 

moja žena trpí rakovinou

moja žena trpí rakovinou štítnej žľazy, čo bolo potvrdené, že je fáza štyri, doktor mi povedal, že tam bolo málo, čo mohla urobiť, pretože ona nereaguje na liečbu, ale môj švagor prišiel do našej záchrane objednaním tohto konopného oleja Ricka simpson základom, ktorý povedal, bol pomáhal nejaký boj o pacientov s rakovinou rôznych typov, takže sme sa rozhodli dať mu šancu, tak ďaleko moja žena je dokonale zlepšuje veľmi dobre a v súčasnej dobe sa môže chodiť po dome úplne sama. Cítil som jeho potreby aj nechať ostatné, ktorí trpia touto akútneho ochorenia, že akonáhle máte dobrý konopný olej, to môže naozaj dať jeden zvukový druhú šancu na život. ak ste náhodou byť v núdzi tohto konopného oleja sa môžete obrátiť na nadáciu, ktorá dodaný môjho brata v práve tohto e-mailu: rickcancercure02@gmail.com Wagner

moja žena trpí rakovinou

moja žena trpí rakovinou štítnej žľazy, čo bolo potvrdené, že je fáza štyri, doktor mi povedal, že tam bolo málo, čo mohla urobiť, pretože ona nereaguje na liečbu, ale môj švagor prišiel do našej záchrane objednaním tohto konopného oleja Ricka simpson základom, ktorý povedal, bol pomáhal nejaký boj o pacientov s rakovinou rôznych typov, takže sme sa rozhodli dať mu šancu, tak ďaleko moja žena je dokonale zlepšuje veľmi dobre a v súčasnej dobe sa môže chodiť po dome úplne sama. Cítil som jeho potreby aj nechať ostatné, ktorí trpia touto akútneho ochorenia, že akonáhle máte dobrý konopný olej, to môže naozaj dať jeden zvukový druhú šancu na život. ak ste náhodou byť v núdzi tohto konopného oleja sa môžete obrátiť na nadáciu, ktorá dodaný môjho brata v práve tohto e-mailu: rickcancercure02@gmail.com Wagner

moja žena trpí rakovinou

moja žena trpí rakovinou štítnej žľazy, čo bolo potvrdené, že je fáza štyri, doktor mi povedal, že tam bolo málo, čo mohla urobiť, pretože ona nereaguje na liečbu, ale môj švagor prišiel do našej záchrane objednaním tohto konopného oleja Ricka simpson základom, ktorý povedal, bol pomáhal nejaký boj o pacientov s rakovinou rôznych typov, takže sme sa rozhodli dať mu šancu, tak ďaleko moja žena je dokonale zlepšuje veľmi dobre a v súčasnej dobe sa môže chodiť po dome úplne sama. Cítil som jeho potreby aj nechať ostatné, ktorí trpia touto akútneho ochorenia, že akonáhle máte dobrý konopný olej, to môže naozaj dať jeden zvukový druhú šancu na život. ak ste náhodou byť v núdzi tohto konopného oleja sa môžete obrátiť na nadáciu, ktorá dodaný môjho brata v práve tohto e-mailu: rickcancercure02@gmail.com Wagner

Můžeme zajistit fenixovy slzy

Můžeme zajistit fenixovy slzy - konopný výtažek pouze pro léčebné užití Vysoká kvalita, diskrétní jednání. Více info na emailu slzyfenixovy@seznam.cz

Můžeme zajistit fenixovy slzy

Můžeme zajistit fenixovy slzy - konopný výtažek pouze pro léčebné užití Vysoká kvalita, diskrétní jednání. Více info na emailu slzyfenixovy@seznam.cz

Dobry den vsem, nasel by se

Dobry den vsem, nasel by se nekdo kdo mi dokazal dodat kvalitni FS?? Rad bych to pouzil na stredne tezke astma a take zkusebne na 6 mesicu bolestive rameno, kde zadna rehabilitace a elektrolecba moc nefunguje.

Diky za reakce a nabidky.

Zdravi Honza

Zdravím,pokud zanecháte na

Zdravím,pokud zanecháte na sebe kontakt,tak Vám poradím kdo je má v lékařské kvalitě, máme vyzkoušené a fungují.

Mám zájem o koupi Fenyxovy

Mám zájem o koupi Fenyxovy slzy. Děkuji Jane

Ještě platí vaše nabídka?

Ještě platí vaše nabídka?

Konopný výtažek / fenixovy

Konopný výtažek / fenixovy slzy pouze pro léčebné užití - vysoká kvalita zaručena. Více info na vyžádání fenixovyslzy@yahoo.com

Pro léčebné účely vyrábím

Pro léčebné účely vyrábím kvalitní a silný výtažek FS, tím nejšetrnějším způsobem pouze ve skle za pomoci 100% lékařského lihu neboli ethanolu, laboratorní příprava.
Po ml, popřípadě čípky(bez psychoaktivního účinku), 100% indica - léčebné konopí.

Na různé nemoci např.: crohnova nemoc, roztroušena skleróza, rakovina, chronické bolesti, nechutenství, migréna, astma, nespavost, leukémie, aids, krevní tlak, deprese, kožní problémy, obezita.

Dodání poštou i do sk.

Veškeré info včetně návodů na emailu

yogin@email.cz

Dobrý den, máte prosím

Dobrý den, máte prosím zkušenosti s léčením polyneuropatie? Moje švagrová je imobilní, nemůže se postavit na nohy. Rehabilitace ani masáže nepomáhají, po nich má ještě větší bolesti, hlavně páteře. Hohla by pomoci konopná masť, anebo ty Fénixovy slzy? Za odpověď vám předem děkuji . Honza

Pro léčebné účely vyrábím

Pro léčebné účely vyrábím kvalitní a silný výtažek FS, tím nejšetrnějším způsobem pouze ve skle za pomoci 100% lékařského lihu neboli ethanolu, laboratorní příprava.
Po ml, popřípadě čípky(bez psychoaktivního účinku), 100% indica - léčebné konopí.

Na různé nemoci např.: crohnova nemoc, roztroušena skleróza, rakovina, chronické bolesti, nechutenství, migréna, astma, nespavost, leukémie, aids, krevní tlak, deprese, kožní problémy, obezita.

Dodání poštou i do sk.

Veškeré info včetně návodů na emailu yogin@email.cz

Dobrý den, máte-li zdravotní

Dobrý den, máte-li zdravotní neduhy Vy, nebo někdo Vám blízký, zcela zdarma poskytnu informace o uzdravení prakticky ze všech nemocí. Pište, ptejte se, ráda pomůžu. Hezký den.

Dobrý den, otec od mé

Dobrý den, otec od mé přitelkyně má rakovinu jícnu, která  se mu postupně dostáva na plíci a má ji už i na spodním žebru. Pořád čtu o Fénixových slzách a přemýšlím jestli by mu to nepomohlo

Zanechte kontakt !!!

Zanechte kontakt !!!

Potřebuji nutně FS tel. 777

Potřebuji nutně FS tel. 777 222 731 Děkuji

Dokáže tenhle výtažek vyléčit

Dokáže tenhle výtažek vyléčit leukémii nebo pouze prodloužit život? Kamarádce zbývá pouze půl roku života podle doktorů...

Určitě ano, záleží jak moc je

Určitě ano, záleží jak moc je organismus zničená chemoterapií a ozařováním.
slzyfenixove@email.cz

Dobrý den můžete mi poradit

Dobrý den můžete mi poradit zda je konopný extrakt vhodný na artrozu ,deprese a nespavost ? Děkuji za odpověď.

Dobrý den,trpím rs tak bych

Dobrý den,trpím rs tak bych rád vyzkoušel Vaši metodu. Děkuji.

Dobry den Zajimalo by mě z

Dobry den

Zajimalo by mě z jaké odrudy by měly být vyrobený FS.

Děkuji

Zajimalo by mě z jaké odrudy

Rakovina plic - FS

Rakovina plic - FS urgentne!

Dobry den, shanim opravdu kvalitni FS pro clena rodiny trpícího rakovinou plic. Bohuzel uz se mne párkrát podarilo narazit na podvodníky a tak jsem moc zklamana - stav se velmi zhorsil, jako rodina jsme se zadluzili a za "léčbu" uz jsme zaplatili cca 150 tis... Přitom uziva FS uz 4 mesice, z toho je na davce 1g uz 3 mesice... zrejme není ta spravna kvalita??? Odruda, kterou ted uziva by mela byt White Russian, ale cetla jsem, ze je nejlepe namíchat vice odrud, pak ze je ucinek lepsi? MOC PROSIM - kdo ma opravdu zajem pomoci (samozrejme ne zadarmo) a ne pouze vydělat na cizim nestesti... ozvete se mi na e-mail: slzi.ckoun@seznam.cz Dekuji předem.

Dobrý den Zkuste jinou

Dobrý den
Zkuste jinou alternativní léčbu.S lidmi je to někdy velice smutné,pro svůj profit dokážou udělat téměř vše.Sehnat kvalitní FS na váš problém v rodině,které budou mít pozitivní účinek bude nelehké a určitě zdlouhavé.Každý jsme z jiného těsta,co pomůže jednomu,druhého zcela mine.Věnujte necelou hodinku tomuto videu ,zadejte do vyhledávače RUDA ŠPAČEK CHCETE POZNAT PRAVDU,a posuďte sama.

  FS - dobry den, prosim o

 

FS - dobry den, prosim o tip na dodani kvalitnich FS, nejlepe dle vlastnich zkusenosti , knecesany@kabsi.at

Dobrý den, mám bohužel

Dobrý den,

mám bohužel leukémii a chtěla bych se pokusit tuto nemoc zvládnout alternativní léčbou. Chtěla bych vyzkoušet Ph.slzy. Prosím moc o zaslání ceny a nabídky. Moc děkuji.    e-mail :  l.larysova@email.cz

Konopný výtažek pouze pro

Konopný výtažek pouze pro léčebné užití - vysoká kvalita zaručena. Více info na vyžádání slzyfenixovy@centrum.cz

Prosím o informáciu, či FS

Prosím o informáciu, či FS pomáhajú aj na Bechtererovu chorobu.
Ďakujem.
Jana

Dobrý den, sháním výtažek z

Dobrý den,

sháním výtažek z konopí pro otce s rakovinou tlustého střeva.Pomůžete někdo,prosím.

Když na sebe zanecháte

Když na sebe zanecháte kontaktní email,tak se Vám určitě někdo ozve.

Kontakt na mě je

Kontakt na mě je snuza@seznam.cz
děkuji za více info a případně za nabídky

Mohu poskytnout k léčbě

Mohu poskytnout k léčbě kvalitní Fenixovi slzy a masti! Levně! Vyrobeno přesně dle návodu Ricka simpsna včetně dekarboxilace. Odrůda je white russia. Pokud máte nějaký dotaz klidně se ptejte na krutas.jk@gmail.com

Dobry den, trpim crohnovou

Dobry den, trpim crohnovou nemoci a o vytazek bych mela zajem. Je mi 20 let, vazim 63kilo, mam 165 cm. Na lekech jiz nejsem. Nebylo mi po nich dobre. Trpela jsem bolestmi hlavy a zaludecnimi problemy. S doktory jsem to vzdala. Chtela jsem se zeptat zda jde vytazek nejak objednat. Dekuji nashledanou

Zanechte na sebe kontakt

Zanechte na sebe kontakt !!!Nekdo Vám určitě pomůže.......

Ti co se chystají letos

Ti co se chystají letos pěstovat pro léčebné účely jistě uvítají nějakou tu radu navíc na fóru zde:

http://grower.cz/forum/index.php

http://www.free-grower.cz/index.php

http://forum.bohemiaseeds.com/index.php

Bohužel musím varovat před

Bohužel musím varovat před informacemi na free-grower.cz !
jsou tam lidé (dokonce někteří na pozici VIP) teří konopí bohužel nerozumí a předkládají tam nesmyslné fakta a informace což je velmi zavádějící hlavně pro lidi kteří se konopím léčí !
Vím to sám protože se tím zabývám delší dobu a na tomto foru jsem se pokusil o nápravu dezinformací ale vyustilo to v ban od jedné smažky!

proto doporučuji určitě první a lépe informovaný web : grower.cz

Navíc není problém i zde pokud nahodíte problém.

Já ti dám smažku ty lidový

Já ti dám smažku ty lidový léčiteli, co víš o o konopí kulové. Ty cos sežral všechnu moudrost, akorát, když ti to inženýrek vytmavoval jak to je, neunesl jsi tíhu jeho argumentů, protože ten člověk o tom ví a ví toho dost. Toť celý tvůj smutný příběh. Najednou je grower.cz ten pravý. Ty jsi fakt chudák, stotožňuji se s kolegou co psal výše.
A už k nám nelez!

Simore já konopím léčím lidi

Simore já konopím léčím lidi , Ty to jen hulíš a blbě kecáš a ještě lžeš!

Tak třeba si ujasnit jednu

Tak třeba si ujasnit jednu zásadní věc. Když nevíš tak nikde nic nepiš ano. Já nehulím a ti co mě znají to ví, dokonce jsou i takový, co mě za to odsuzují, že jako nehulič do této scény v podstatě nepatřím.
To za prvé.
Za2hé, nestojíš mi za další písmenka.
Měj se jak chceš.

Navíc, když jsem to tu včera

Navíc, když jsem to tu včera pročítal, vypadá to že pár lidí si o tvém vystupování myslé své. Proto tě vyhodily z groweru, proto jsem tě vytěpal z naší komunity i já(na to nemusím být smažka, oni všichni co maj jinej názor jsou smažky asi - psal jsem výše). Na podobné týpky není nikdo zvědavej, tím spíš člověk, kterýmu ju ouzko.

Mě stačí koho ses zastal a

Mě stačí koho ses zastal a jak ses tomu postavil ! Normální člověk nedává ban za to že někdo slušně odešel .to je podlost sama o sobě a něco to vypovídá o charakteru jsi prostě jen smažka nic víc a to že pomáhám lidem a tobě to asi vadí  jen si uvědom že máš vystupovat jako autorita ne jako šikanista.
ale až dospěješ možná to pochopíš....

Simore zrovna tobě jsem nic

Simore zrovna tobě jsem nic neudělal jen jsem odešel protože jsem nechtěl vyvolávat flame kvůli člověku který je hloupý !(ke všemu VIP)
dal jsi mi ban což svědčí o tom že jsem se v tobě zmýlil jsi jen obyčejná smažka nic víc.
Nečekal jsem že se ještě zde mezi lidma co hledají pomoc snížiš ke lžím !!!
Jsi ubožák!
Já se nemusím opakovaně k vám registrovat na to mám proxi servr a čtu si co chci i přes ban na mou IP adresu ty hloupý simore !!!

Vousáč dostal ban protože se

Vousáč dostal ban protože se neuměl chovat. Opakovaně se tam regostroval pod jinými nicky a flamoval. Takhle se nemůže chovat normální člověk. Zrovna tak jako před časem na groweru. Na freečku psal jaká je grower žumpa, co tam jsou za lidi a teď zase otočil a má tam novou registraci.
Ten člověk je chudák. Politujte ho.

Vousáč dostal ban protože :se

Vousáč dostal ban protože :
se právem ozval na člověka gmo free který nemá ani páru co je to konopí a jak se upravuje pro užívání navíc tento člověk je tam VIP
přes upozornění reagoval agresivně a bezduše začal urážet.
Jakožto člověk který odmítá hloupost jsem ustoupil a zrušil ze slušnosti učet a jaké bylo moje překvapení když vzápětí bezdůvodně jsem dostal od smažky  Simora ban!
To vypovídá vše o tomto lháři.
Vrátil jsem se zpět na grower.cz kde už naštěstí podobný člověk Hlava není ,má svůj web.
Takže podle pravdy jste dostali jak to bylo a obrázek si udělá každý sám
Simor nemá ani kousek slušnosti se omluvit !
jako číst hovadiny tipu:
CBD oddělím pomocí ledu....
vysvětlením rozdílu mezi odpařením a táním kanabinoidů včetně tepelné upravy atd atd
to může psát jen hlupák gmo free

jako základ pro gmo free aby trochu pochopil :
http://www.youtube.com/results?search_query=CBD&sm=3

Tak to je pravda, Simor na

Tak to je pravda, Simor na FreeGroweru je nějaký nedůtklivý,
Grower.cz už sice běží, otázka je jak dlouho a Hlavův Bohemiaseeds se teprve rozjíždí.

Zdravím , forum již funguje

Zdravím , forum již funguje půl roku takže se tam muzete podívat , jsou tam take navody a diskuze o FS a jiných léčebných kůrách , ktere jsou celkem nové a pravidelně je aktualizuji , tak díky za navštevu exGrower Hlava

http://www.bohemiaforum.com/index.php

Pro léčebné účely vyrábím

Pro léčebné účely vyrábím kvalitní a silný výtažek FS, tím nejšetrnějším způsobem pouze ve skle za pomoci 100% lékařského lihu neboli ethanolu, laboratorní příprava.
Po ml, popřípadě čípky(bez psychoaktivního účinku), 100% indica - léčebné konopí.

Na různé nemoci např.: crohnova nemoc, roztroušena skleróza, rakovina, chronické bolesti, nechutenství, migréna, astma, nespavost, leukémie, aids, krevní tlak, deprese, kožní problémy, obezita.

Dodání poštou i do sk.

Veškeré info včetně návodů na emailu yogin@email.cz

Zdravim,zháňam kvalitné

Zdravim,zháňam kvalitné fenixove slzy na liečbu rakoviny.prosím o seriózne a rýchle jednanie.vďaka

Dobrý den,pokud má někdo

Dobrý den,
pokud má někdo zájem mohu poskytnout materiál (indika) pro výrobu mastí, slz...
Jen pro léčbu.bylina68@email.cz

Poslední zůstatek

Poslední zůstatek výtažku,18ml.Info na  martin.down(zavináč)seznam.cz

Dobry den můžete mi napsat

Dobry den můžete mi napsat jaky druh konopi je nejlepší pro vyrobu F.S.na leceni rakoviny plic v pokrocilem stadiu

To Vám nikdo neřekne ,není

To Vám nikdo neřekne ,není ještě odborně zpracováno co na co je.
No pokud jde o prvotní informace měla by to být indika s vysokým obsahem THC a CBD a nejlépe skombinovat tři a více druhů do kapek.
Mohu Vám jen čistě subjektivně doporučit Afghánské a Pakistánské kmeny či něco šlechtěného z Ameriky či Hollandska.

prosim kontaktujte me fs diky

prosim kontaktujte me fs
diky dist01@seznam.cz

Dobrý den, sháním konopný

Dobrý den,
 sháním konopný výtažek, pokud možno co nejkvalitnější a prosím nepište takový, co si na tom chcete pouze vydělat, ale ti co chtějí pomoci. Děkuji Vám srdečně. 

Pokud máte konopný výtažek na prodej kontaktujte mne prosím na emailu: chance123@email.cz

Fénixovy slzy, nabídka.

Fénixovy slzy, nabídka. informace emailem. V případe zájmu pište na: phoenixTears@post.cz

Dobrý den,  můžete mi

Dobrý den, 

můžete mi poradit, kde sehnat kvalitní Fenixovy slzy pro dědu s rakovinou prostaty? A jak se dá zjistit kvalita? 
Děkuji, O.S.  skadcen@volny.cz

Zdravim jak píše kolega

Zdravim jak píše kolega kvalitu těžko budete zjištovat je to o duvěře jesli chcete napište na zelenyzdravi@seznam.cz pán sice neprodává FS ale zná spolehlivýho prodejce já a všichni co jsem doporučil jsme spokojeni jak s cenou tak s kvalitou.Pavlásek

Kvalitu nikdy předem asi

Kvalitu nikdy předem asi nezjistíte. Jediné co vám mohu poradit je sehnat tak 100gr silné Indiky (kolem 15 - 20%THC) a udělat si FS sám. Z tohoto množství získáte cca 10 ml výtažku.

Jinak mohu osobně potvrdit, že výtažek je opravdu lék, který na rakovinu pomáhá, ale jsou i jiné alternativní léčby nejlépe popsané zde:

http://rakovina.nazory.eu/

Dobrý den, otec má rakovinu

Dobrý den, otec má rakovinu prostaty s metastázemi v kostech, nyní dost silné bolesti, prosím, ví někdo o spolehlivém prodejci  fénixových slz?? Již jste od někoho něco koupili. Díky moc.

Zanechte kontakt.......

Zanechte kontakt.......

ozvite se prosim nekdo, kdo

ozvite se prosim nekdo, kdo ma opravdu kvalitni FS..Mam opravdu hodne
nemocnou maminku na rakovinu, ktera se ji po chemoterapii a ozarovani (po 9
mesicne lecbe) jeste vice rozsirila..Jsem zoufala a FS jsou asi nase
posledna nadeje. DEKUJI: zdenica121@seznam.cz

Vaše adresa neodpovídá..false

Vaše adresa neodpovídá..false

prosím můžete kontaktovat na

prosím můžete kontaktovat na 203546@seznam.cz

Mohu poskytnout k léčbě

Mohu poskytnout k léčbě kvalitní Fenixovi slzy a masti, vyrobeno přesně dle návodu Ricka simpsna včetně dekarboxilace. Odrůda je white russia nebo aghan delight na výběr. Levně! Pokud máte nějaký dotaz klidně se ptejte. Pro pacienty možnost zaslání semen konopi a to zdarma na vyžádání. .

Dobrý den,měla bych zájem o

Dobrý den,
měla bych zájem o Fenixovi slzi (léčba rakoviny slinivky) bohužel nelze operovat. Prosím, ozvěte se mi ohledně ceny a nejsem si jistá dávkováním.
Děkuji za odpověď
M.B.

Dobrý den rakovina slinivky

Dobrý den rakovina slinivky břišní je dosti závažná nemoc, také mě hrozí, naštěstí, jsem jen "vyfasoval" chronický zánět pankreatu, byl jsem 1 měsíc na JIP bylo to dosti vážné, na umřítí, ano i v téhle době se umírá na tuhletu žlázu kousek od pátře. Zpomínám si, že tam vedle mne ležel stejně starý chlapík a měl to samé, za týden ho převezli na ARO a pomalu mu selhávali další a další orgány - zemřel. Žiji s s touhle nemocí 10 let, stále se učím, je to hlavně o způsobu života, já věřím, že konopí je jedna z nejlepších bylina na zažívácí ústrojí, na výtažku jsem cca. 5 let, můžu si dovoli téměř vše, až na nějaké výjímky. Dobré je si dávat rozemleté šišky (o konz. mleté papriky) - květenství konopí do jídla - polévek, jogurtů atp. dále čaje jsou důležité jak konopné tak i bylinné - např. máta, heřmánek mateřídouška, pampeliška svízel meduňka šípky atp.. Píšete, že již operace nelze provést, přesto si myslím, že by na uzdravení nějaká možnost tu určitě byla, dělám i jiné léky tzv. Konosprej, ten je spíše na cukrovku roztr. sklerozu atp. dále Čípky ty jsou ideální na Vaši nemoc, jsou také mnohem účinnější než FS, jak F. slzy tak čípky by Vám určitě pomohly. Chce to tzv. protáhnout spodem ia vrchem. Léky z konopí vyrábím pro dosti nemocné lidi cca. 6 let a každý můj vyrobený lék obsahuje min 10 a více odrůd pro lepší účinek. Více inf. po Emailu-jakobyni@seznam.cz, zdraví Vlastik

Dobrý den, mám zájem o vaše

Dobrý den, mám zájem o vaše Fénixovy Slzy.
Můžete mi prosím poskytnout další informace?
Cena?
Předem děkuji

dobrý den, mám zájem koupit

dobrý den, mám zájem koupit FS pro svou maminku-dlouholeté bolesti páteře, prosím o zaslání nabídky, Moc děkuji,

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <b> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <div> <p> <img> <br>
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Textové smajlíky budou nahrazeny grafickými.
  • E-mailové adresy jsou ukryty pomocí reCAPTCHA Mailhide.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

Obrázkové CAPTCHA
Vložte znaky zobrazené na obrázku.

Facebook Share